| Capybaraîndepresie321 a întrebat:

Cum să îmi fac prieteni de încredere?????????????

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Iti faci prieteni si abia apoi te prinzi care sunt de incredere.Probabil ca dintotdeauna a fost asa, trial and error, din pacate.

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu e ca si cum se gasesc pe toate drumurile laughing
Vezi care e capabil sa iti ofere acelasi suport pe care il oferi si tu.

| gabicoo a răspuns:

Ai greșit categoria. Întrebarea ta trebuia pusă la amuzante.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Nu există

| gabicoo a răspuns (pentru ReddY25):

Rectific: Trebuia pusă la Trivia/Amuzante.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni laughing)laughing)laughing)laughing)laughing))

Va este frică rău să trăiți cu voi de asta depindeți de prieteni și fără nu puneți. Nu am înțeles de ce tot timpul un străin trebuie sa știe viața voastră de tot și toate ce se întâmplă în viața voastră și sa depindeți de el acel Prieteni laughing) laughing)) laughing) laughing)) laughing)) laughing) laughing)

Mă rog treaba voastră prietenile voastre...

| Alex87Alex a răspuns:

Prietenii de incredere se dobandesc in timp!