| cipri_8765 a întrebat:

Cum sa-l fac pe tata sa nu mai fie suparat pe mine

10 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa iti ceri scuze.Te va ierta.pentru ca esti copilu` lui.indiferent de situatie.asculta la mine >big grin

| Kristtine a răspuns:

Incearca sa indrepti ce ai gresit, cere-i scuze sau da-te pe langa el...arata-i ca n-o sa mai faci big grin

| Andruşcă a răspuns:

Cumpara-i o bere, o sa-i treaca sigur.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Pei zi si u ce ai facut ca sa putem sa te ajutam...cel mai bun lucru care ai putea sa-l faci ar fi sa-i ceri scuze.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Da`i in cap xDD

| wimpyannya a răspuns:

Pai... ne-ai pus o intrebare cam retorica... Ce ai facut mai exact?

| Oana_4980 a răspuns:

Depinde de ce s-a suparat pe tine. Sa dai mai multe detalii cand mai intri pe TPU.

| danacatalina a răspuns:

Daca ai gresit cu ceva cereti scuze zii ca nu mai faci il iubesti si nu iti place sa fiti suparati si incearca sa il intelegi si sa faci ce iti zice

| kittysweet a răspuns:

Zii ca iti pare rau pentru ce ai facut si ca nu o sa mai faci si ca tu il vei respecta intotdeauna pe el

| Simpluuu a răspuns:

Cerei iertare poate va intelege sau daca nu spune-i cuiva sa ii spuna sa te ierte ca esti doar copil care nu a invatat inca ce e maturitatea