| Eugeniusu a întrebat:

Cum sa ma despart de genul ala de fata? Adica e posesiva, tupeista, chiar ma vrea mereu cu ea. As vrea sa ma despart frumos de ea, n-as vrea s-o supar, dar nici sa ii spun pe ocolite. Ma puteti ajuta? Funda si vot, mersi!

10 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

In primul rand,o despartire e rar frumoasa si nu cred ca o sa fie cazul tau.Iar ca un om decent ce poti fi,invit-o undeva unde nu sunt multe persoane ca sa puteti vorbi in liniste si eventual sa nu te simti prea naspa nici tu, nici ea daca incepe sa planga. Spune-i exact ce simti, ca nu vrei s-o ranesti, dar simti ca relatia nu mai poate continua. Daca inca o consideri o persoana importanta pentru tine, spune-i si asta. Poate chiar o sa fiti in stare sa va salutati pe strada peste ceva timp.Bafta.

| RAY a răspuns:

Faci de ras masculi din toata lumea, ti frica de ea ca poate te ia la bataie

| Eugeniusu explică (pentru RAY):

Daca la asta te-a dus capul...

| WaterDrop a răspuns:

Spune-i ca preferi sa fii un prosop si nu esti indeajuns de barbat pentru ea. Sau iti este frica sa fii prea direct cu ea ca sa nu-ti iei bataie?

| Eugeniusu explică (pentru WaterDrop):

Mi-e mila de relatiile tale, daca ai avut relatii.

| ShaOfHatred a răspuns:

Spune-i ca nu-ti place sa stai in lesa si ca vrei mai multa libertate. Spune-i ce te deranjeaza, nu tine in tine. Fii barbat.Adica nu ii permite sa te conduca sau sa incheie ea subiectul odata ce tu l-ai deschis.Tu deschizi subiectul,tu il inchizi. Daca baga la cap si sa schimba,vezi tu, daca nu, later, spune-i ca i-ai pus conditiile.
Cateodata nu se poate sa nu o superi, dar o sa-i treaca.Nu te lasa influentat de lacrimile si fazele ei de tristete.
Nu-ti fa griji RAY26TM ii un alt pussyboy care nu o tinut niciodata o fata de mana, deci nu il asculta.
Sper ca te-am ajutat si sper sa iesi din asta curat.

| IonutCG90 a răspuns:

Tipul ăla de fată poate este femeia ideală. Pentru că, cu ajutorul tău tupeul se poate transforma in curaj, posesivitatea se poate transforma in atentie. Să nu te grăbești zic eu.

| LostInPark a răspuns:

Hai ca minti! Daca era posesiva nici nu mai apucai sa pui intrebarea asta.
Spune-i ca esti un singuratic cu ganduri sociopate.

| TwinDragons a răspuns:

Daca tu chiar vrei sa te desparti de ea si simti in adancul inimii tale ca numai e nimic care va leaga,o poti chema frumos in oras ( nu prin mesaj,asta inseamna o lasitate din partea ta ) vorbiti despre una despre alta si atunci ii spui ce s-a intamplat,nu spui ca e din vina ta,doar pentru a nu se simti rau,ii spui pur si simplu ca numai merge,ca numai e nimic ca sa va tina relatia si ii spui totusi ca ai vrea sa ramaneti prietenii ( chiar daca dupa mine e o prostie,adica mai demult o f***ai si ii ziceai iubi ),,,, iar acum ce faci Maria? happy laughing stii e ciudat, oricum toate cele bune si multa bafta, cu tupeu! Nu o sa mori

| MariMaria14 a răspuns:

Ii spui ca relatia nu mai merge si de ce va despartiti.PS:Spune-i ce simnti tu pentru ea si ce este in sufletul tau si ca nu mai puteti merge inainte.