| paulacool69 a întrebat:

Cum sa sarut un baiat? buna...sa trecem direct la subiect eu saptamana viitoare ma intalnescu nu un baiat care imi place tare mult de el dar mi-e freca sa n-o dau in bara ca sunt mai mica decat el cu 3 ani...si mie teama cumo sa treactionez? daca o sa ma serute eu ce fac? ca nu stiu sa sarut...infine. asta e e totul...va rog ajutati-ma sau dartimi macar un sfat multunesccrying

178 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine din cauza ca nu stiu sa sarut nu am acceptat sa fiu cu un baiat care il plac si el pe mine el sar s-a desp de priena lui sa fiu eu cu el
dar nu stiu sa sarut si nu am acceptat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt macovei izabela am 18 ani si am si eu un iubit si nu prea ma inteleg cu el ma yubeste dar nu prea ne intelegem si ne certam mereu m-am sarutat cu el de 3 ori si eu am nevoie de sfaturi si m-am despartit de el de finitiv si am un coleg si imi place de el si lui de mine dar el nu m-a sarutat niciodata si ma apara mereu de baieti rai dar macar un cado sa-mi dea si mie, dar nu doar sa ma apere stie alt ceva nu face si trebuie sa-i fac curat pe banca lui ca sa ma apere dar n-am sa-ti dau niciun sfat si mi-e imi trebuie un sfat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey uite lasate purtata de val si mai bine te saruti cu unul de care iti place si lui sa-i placa de tine ca altfel se aud vorbe care sigur vor durea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prima dat uitate atent in ochii lui si incearca sa te apropii de buzele lui atingei usor buzele si inchide ochii sugei buza de sus si usor atingei limba ai grija sa nu te ia valul! mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga paula nu ai de ce sa iti faci probleme eu am 14 ani si m-am sarutat cu primul iubit la varsta de 13 ani cand sarutui un baiat nu trebuie sa stii ceva neaparat doar lasate purtata de val o sa vezi cat de simplu o sa fie. iubitwl meu este mai mare ca mine cu 4 ani nu exista fraza ''nu stiu sa sarut" succes.karmensita.pwpiky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal asal pe el sa detina controlul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca pentru 12 ani ai tai e cam devreme.nu e mare lucru trebuie sa deschizi usor buzele sa va atingeti limbile si sa vi le luati in gura unul altuia, de aici vine si termenul de luat limba in gura, va puteti musca usor de buze sau limba, oricum asta vine de la sine nu trebuie sa ai retineri. ai grije sa nu te prinda tactu! oricum vorbeste si cu el ca e mai bine pa toni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n mai stiu sa sarut am sarutat un baiat la varstra de 11 ani dar de atuncia n am mai sarutat pe nimeni dar eu va dau un sfat lasativa sa va conduca el s urmeazal sa vezi ca totul o sa fie bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intalnestete cu el si pisicestete pe langael, daca te ia in brate si tu vrei sa il saruti apropietete de el (ma refer aproape sa il saruti si atunci va avea loc sarutul). daca a mers baga aibiul meu de mes:licurici_402. dupa intalnire da-mi un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sincer nu ar trebui sa iti faci griji in privinta astabig grin.eu cred ca o sa te descurci si nu trebuie sa ai emotii ca vei gresi sau chesti de genul acestabig grin.asa eram si eu si varsta ca e mai mare cu 3 ani nu prea conteazabig grin. o sa inveti poti fi linistitabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai laughing eu am avut primul sarut la 15 ani... si chiar nu stiam ce sa fac prima oara!? dar apoi dupa primele saruturi, deja ma obisnuisem, stiam ce sa fac, nu mai imi era teama ca la inceput. Saratul nu se invata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te stresa.Fi calma si totul o sa mearga de la sine. Daca crezi ca baiatul e de incredere spune-i adevarul si o sa te indrume el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu konteaza daca esti mai mik decat el lasa-te purtata de vant incepe sa-i saruti bzele senzual pana vei vedea ca va vrea sa mearga mai departe la un sarut pasional

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutul vine de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti fa griji totul va fi ok pur si simplu fii sincera eu tot am trecut prin aceasta si nici nu am observat cum m-am invatat sa sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu sa sarutlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mai intai incepe cu un pupic normal, dupa te vei simti minunat si totul va fi bine.Fiind el mai mare, o sa aiba el controlul! Baftaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea sarutul vine de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi draguta cu el. Daca vrea sa te sarute imita buzele lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta-te frumos cu el. Daca vrea sa te sarute imitai buzele.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un sfat urgentcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue sa inchizi ochii sa te ralaxezi si sa-l saruti lent incet si el peurma sin gur a sa continue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu nu stiu sa sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai saruta-l pe buzee, apoi vorbeste cu el, lasa-l si pe el sa te sarute pe buze. dupa aceea totul vine de la sine. Stiu ce raspuns vrei tu dar asta depinde de fiecare persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut vreau si eu asa stiu mai mult despre sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ingrijora totul va fi bine relaxeazate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasa-te dusa de val...si o sa-i placa succestongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...si eu o sa am un iubit in curand(adica asa sperbig grin)si am 14 ani iar el 16.si nu am mai sarutat pe nimeni pana acum si mi-e si rusine putinbig grin dar el e ff dragut si chiar vreau sa-l sarut.asta daca o sa fim impreuna nu cred ca tb sa te sperii si nici eu.chiar daca sigur o sa-mi tremure picioarele si am ia cu frisoane. dar sunt sigura ca o sa-, mi placa.am ajuns sa si visezlaughinglaughinglaughingoricum abia asteptbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eoo m-am sarutat acum vreo doua saptamana... ooo fost super icearca sa-ti mijti si thu buzele dupa aia ...iti dai drumul:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, crezi ca e ceva anormal diferenta voastra de 3 ani? la mine si la prietenul meu e diferenta 6 ani.nu-ti fie frica, vei invata tot de la el, sau chiar ambii va veti invata.))