| flavy7 a întrebat:

Salut Cand este momentul pentru prima intalnire cu o fata si un baiat?

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

Momentu' apare, atunci cand mi te astepti mai putin love strucklove strucklove struck, cand o sa mi te i-a prin surprindere, ai sa sesisezi(spontan), ca atunci este momentu love strucklove strucklove struck

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Oricand. happy. Daca vrei sa te intalnesti cu el/ea, nu trebuie sa astepti pentru,, momentul potrivit" la partea astahappy. Unii se intalnesc si din prima zi, adica. de ce nu? Ce e asa rau? Mai ales daca s-au cunoscut in viata reala. happy.