| Nana18 a întrebat:

Cum sal invit pe un baiat la o intilnire. ce sa-i spun?

13 răspunsuri:
| Piticutsss a răspuns:

"Auzi, nu te plictisesti in casa? [daca iti spune da, spune-i ]:
"Si eu, nu ai vrea sa iesim la un suc sau o plimbare?" sper sa te ajute :* la mine da roadehee hee

| asdasdsada a răspuns:

Spune-i dau un exemplu steli vrei sa mergem la un suc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca va placeti amandoi, poti sa ii propui sa mergeti undeva impreuna, sa beti un suc, la o plimbarehappy
Fi curajoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine inviţi o carte de gramatică. Ce zici?

Răspuns utilizator avertizat
| raducmustiuc a răspuns:

Daca te duci cu taraneli din astea : "hei frumosule ce faci? mergem la un club? ceva de genu asta ' bafta ' " nu faci nimic (smecheru27). du-te si-i zi: tu baiat. eu fata. hai sa iesim.

| DilauRo a răspuns:

Iti faci curaj, te duci la el si il intrebi daca vrea sa iasa cu tine la un suc sau o cafea.Nu pot exista decat 2 raspunsuri da sau nu.

| AnnaAbba a răspuns:

Pai poti sa ii zici ca te duci la un club si daca vrea sa vina cu tine. Sau daca are timp de o plimbare. Sau daca ar vrea sa iesiti impreuna. Sau daca vrea sa fie partenerul tau la o petrecere.

| LotteCharlotte a răspuns:

In primul rand invata sa scrii, in al 2'lea rand cred ca ar trebui sa astepti tu invitatia big grin si daca nu, il intrebi pe unde sta, daca ar vrea sa iasa pe afara, bafta! thumbs up

| Smecheru27 a răspuns:

Pai te dai la el cumva hei frumosule ce faci? mergem la un club? ceva de genu asta ' bafta '

| LauR3ntziu a răspuns:

In primul rand cred ca este printre putinii baieti norocosi, invitati de o fata in oras, frumos ar fi sa ii propui o iesire de seara sau sa mergeti la o inghetzata cu ocazia caniculei de afarabig grin sau invita-l la tine acasa... spune-i ca ti s-a stricat calculatorul si sa vina sa ti-l repare. Oricum voi fetele intotdeauna aveti imaginatie bogata sper sa te descurci si sa-l cuceresti de la prima intalnirewinking succes!

| adrean4k a răspuns:

Daca deja va intilniti poti sa ii scrii sau la un prieten foarte bun de al lui sa ii spui sa ii transmita...bafta...papawinking

| Blondutza_4425 a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa astepti tu invitatia?