| micuta_8485 a întrebat:

Cum se trimit bani online prin posta? aici in romania.

3 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Eu zic sa te hotarasti, ori online, ori prin posta. Din cate stiu eu, sunt doua chestiuni paralele.

| Brigitta a răspuns:

Mandat online. te duci la posta, iei un formular, completezi. apoi il dai la ghiseu. au un comision. la 1.5mil am platit comision 17 lei, prioritar-ii primeste in cateva minute. este si ne-prioritar. atentie! sa completezi exact numele din buletin la cine trimiti! si numele orasului si judetul sa fie corect. altfel pierzi banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la oficiul postal si ceri un formular pentru a trimite online completezi formularu cu of postal unde vrei sa trimiti bani si numele celui caruia ii trimiti si e ok este f usor succes