| Stropdeploaie a întrebat:

Cum treci sau cum ai trecut prin acel moment perioada.din viata Cand nimic nu ti mai merge bine!
Si ai impresia ca toata lumea doar te foloseste!

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Nu tin minte sa fii mers bine vreodată laughing)
Ia o pauza, detașează-te si dupa gândește pe viitor ce ai de făcut

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cand nimic nu ti mai merge bine!
Atunci te întrebi care este rostul tău special pe lume.
Și ori îl găsești, ori...
If you know what I mean...

| Sofer a răspuns:

Nici nu îmi aduc aminte când a mers bine ceva. laughing dar cu putere și răbdare am trecut peste orice.

| AliGab a răspuns:

Mi-am luat o vacanta in sensul bun al cuvantului. M-am urcat in masina, mi-am oprit telefonul pentru o saptamana si am plecat de nebuna prin tara.

| FreddieM a răspuns:

Am inceput sa-mi focalizez energiile in inters propriu.