| Theril a întrebat:

Cum v-ati simti ca barbati sa fiti intretinuti de partenerele voastre?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu a fost problema mea dar nu m-as fi simtit bine. Atata vreme cat esti sanatos nu ai de ce sa fii intretinut de o femeie.

| mgtow a răspuns:

Daca ar fi patroana multimilionara era bine sa am bani pentru tot ce imi doresc. Poate ar fi o experienta de scurta durata pana m.as plictisii.

| Drimmero a răspuns:

Cam aiurea, oricum sunt rare cazurile astea, foarte rare.

| LoveSleep a răspuns:

În al 9-lea cer.
Doamne-ajută!

| SilentRain a răspuns:

Josnic, mizerabil
Dar ca și fata m-aș simți la fel
Probabil că nu ași accepta ușor asta

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Dar nici greu laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Nea, detest cu toată ființa mea sentimentul de neputința și nici sa stau la mâna cuiva nu mi-e comod
Doar sa fiu in scaun cu rotile și fără brațe, ăla ar fi cel mai oribil scenariu sa depind de alții

| Apokales a răspuns:

In astfel de situatii sansele de violenta domestica cresc cu 35% potrivit unor studii. Barbatii sunt facuti sa domine din punct de vedere financiar si nu invers. Nicio femeie nu vrea un barbat mai incompetent decat ea. Daca o femeie are sansa de a pune mana pe ceva mai bun, atunci o va face.