| Eroare404 a întrebat:

Cum va comportati la prima intalnire cu un potential partener?

5 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Cat mai natural. happy

| RAY a răspuns:

In caz ipotetic desigur eu nu caut asa ceva
in primul rand conteaza aspectul fizic daca ma atrage, daca ma atrage fizic vad daca ma atrage si la carcater, daca ma atrag ambele avem ce discuta, daca nu fiecare isi vede de drum

| OnuOnulică a răspuns:

Încerc să fiu eu însumi și totul o să vină de la sine. Nu trebuie să pretinzi niciodată că ești altcineva.

| peperonies a răspuns:

Autismul se intensifica.

| DeathOfDreams a răspuns:

Doar eu însumi.
Deși, probabil, ar trebui să mă abțin puțin din vorbit, ultimu' lucru pe care-l doresc e să le povestească prietenilor că n-a avut nicio șansă la vorbit.
Glumesc, doar să încetez să fiu așa hiper-energică.