| Diamants a întrebat:

Ce lucruri remarci la partener la prima întâlnire?
Funditahappy

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

In primul rand remarci aspectul fizic. Apoi comportamentul lui: daca este vorbaret, daca este politicos, daca este timid. Apoi observi daca este ingrijit: parul, unghii etc. Cam asta este ceea ce remarci la cieva de la prima intalnire. Apoi o sa-i descoperi hobbyuri-le, daca este talentat la cv etc...happy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând caracterul, degeaba arată bine, miroase bine, dacă nu știe să vorbească!
Pa, pa.

| SiMpLa a răspuns:

Privirea,bunul simt, felul in care ma priveste

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Portofelul

| LolaLollita a răspuns:

Limbajul, aspectul fizic (inaltimea, ochii), parfumul, gesturile.

| hhhapciuuu a răspuns:

Daca imi place sau nu

Răspuns utilizator avertizat
| extreme0708 a răspuns:

Simtul umorului si manichiura.

| gogoɴicɑ a răspuns:

Mainile.

| farcas97 a răspuns:

Cum se comporta cu tine....atentia care ti-o acorda... bunul simt