| MIRELUSA a întrebat:

Cum vi se pare viata de familie?

Răspuns Câştigător
| ytalyanu a răspuns:

Cu multe responsabilitati

6 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Familia e totul pentru mine. happy

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Destul de placuta si iubitoare daca te-ai nascut in familia potrivita

| alexandramontana a răspuns:

Nu prea buna. la mine mama isi varsa furia pe mine inca de cand eram mica iar acum am 10 ani, m-am saturat de toata lumea inclusiv de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea e plictisitoare. ai mei numai munca, sunt nervosi. Am vazut ca alte familii in weekend merg la cineva sau undeva...noi cred ca am mers de vreo 2-3x. :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extraordinara. daca ai o familie intradevar.si apoi eu sunt tatal.

| ovidiu1234 a răspuns:

Acum depinde de oameni pe care ii ai langa tine normal ar trebui sa fie frumoasa