| danyceltare a întrebat:

Daca am visat o fata ca ma saruta inseamna ca m-am indragostit de acea fata?

Răspuns Câştigător
| MeMeMe97 a răspuns:

1. Sarut
Daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra, in schimba daca visati ca sarutati este semn de mare necaz, un necaz mare se va abate asupra dumneavoastra si a familiei dumneavoastra.
2. Sarutand / A Saruta
De vei visa ca saruti o fata, semn e ca te vei indragosti
- sarutand
- sarutand o icoana a lui Isus- mult bine urmeaza in viata ta
- de vei visa ca altcineva te saruta pe tine, noroc vei avea
- sarutand morti- vei avea o tulburare la viata ta
- un vis foarte bun este acela in care visezi ca il saruti pe Dumezeu.

Poti cauta mai multe aici
http://www.visele.ro/cauta.php?vis=sarut
http://www.visele.ro
Succes! Fundita?

8 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit mult la ea. deci iti place de eahee hee nu neaparat ca o iubesti big grin

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Stiu ca intrebarea e veche, dar nu pot sa ma abtin.Moama,cate aberatii pe aici.In primul rand ideea care a luat "funda", no merita.Ce visezi in vis nu inseamna nimic in viata reala.Nu uita ca visul e doar in creierul tau, si ce se intampla acolo nu poate fi influentat din exterior, pentru ca pana la urma sunt doar impulsuri electrice.Visele sunt create pe baza intamplarilor pozitive sau negative din viata reala si au un scop.Creierul creaza visele din intamplari pozitive pentru a ne linisti,pentru a ne da o stare de bine, pentru a putea avea senzatia "s-a intamplat deja, nu trebuie sa te mai gandesti la asta", sau din fricile noastre, pentru e ne pune odata si odata fata in fata cu ele si a ne face sa luam o decizie in legatura cu ele.Visele sunt create din ganduri frecvente, dar, foarte rar, se intampla sa visezi ceva la care te-ai gandit inainte de culcare, insa poti visa la ceva la care te-ai gandit mai demult si exista in subconstient.Nu uita,oricine,orice ti-ar zice,visele sunt create de creier, si nu pot fi influentate de altceva decat trairi si ganduri, insa nici o forta magnetica, flacara violet sau mama omida, nu poate sa le influenteze.

| PaulCCraciun a răspuns:

Mai mult ca sigur ca ai o fantezie cu acea fata, nu neaparat ca te-ai indragostit de ea, fata de care ai sa te indragostesti poate nu ai sa o visezi niciodata.

| d33utza003 a răspuns:

Nulaughing eu am visat odata ca ma sarutam cu cel mai respingator si mai scarbos tip din fosta mea scoala...si in vis imi mai si placea de el...toata ziua mi-a venit sa vomit dupa ce mi-am dat seama pe cine visasem

| d3liutza a răspuns:

Cand visezi ca saruti o fata inseamna ca te vei amoreza ( dar nu in neaparat de acea fata )
asta din ce am citit dintr-o carte
Sa ai o zi buna!

| Maryanoo a răspuns:

Nu neaparat. Poate cand o vezi te gandesti sa o saruti dar nu poti face lucrul asta si de asta ti s-a intamplat in vis.

| danyceltare explică:

Nu incetati sa dati raspunsuri m-am grabit cu raspunsul castigator

| SOriilica a răspuns:

Eu am visat ca m-am sarutat cu o fata, eu am sarutat-o a fost asa scarbos si am scuipat dupa laughing toata ziua m-am gandit la asta bleachhh rolling on the floor)