| andreeammd a întrebat:

Intr-o seara am visat ca eram la o petrecere si baiatul pe care il iubeam se saruta cu o prietena de-a mea.
ce inseamna astA?

3 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

Inseamna ca esti om. Pur si simplu paranoia, ideea ca prietena ta si acel baiat ar putea fi impreuna te-a tulburat in timpul somnului. Atat. Un vis nu are nici o semnificatie, reprezinta doar dorinte sau temeri. Dar nimic ce poate fi asemanat cu realitatea. Un vis nu este o viziune.

| GrecuCristi a răspuns:

Inseamna ca iti este putin frica ca prietena ta l-ar putea fura si cam atat, ai mai multa incredere fato!

| Piticooot a răspuns:

La fel am visat si eu sad si baiatul ala nici nu a mai fost cu me de atuncicrying