| Cristina225 a întrebat:

Am visat ca sarutam un baiat dar am visat acelasi gen de vis cam de vreo 4 ori ce inseamna? A da si am mai visat ca si el ma saruta pe mine.Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

De câte ori să mai zic că visele nu înseamnă nimic. ceea ce visezi tu e din cauză că îţi doreşti să îl săruţi pe băiatul ăla şi subconştientul tău încearcă să materializeze această dorinţă.în vis.

2 răspunsuri:
| ADY_5784 a răspuns:

Inseamna ca esti pregatita! >Troll face< If you know what I mean smug

| Adi2de2la2oras a răspuns:

Inseamna absolut nimic. Nu mai visa atata si vezi-ti de carte.