| anonim_4396 a întrebat:

Daca ambii parinti ai nostri( ai mei si ai sotului) sint din gemeni, ce sanse sunt sa avem si noi copii gemeni? cite %?

8 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Aveţi şanse foarte mari. Nu poate nimeni să îţi spună cât % cu exactitate, dar chestia cu gemenii e ereditară.
Iar dacă rudele care au avut gemeni sunt primare, şansele cresc.

| elyssa20 a răspuns:

99, 9% pupici.

| Kitty a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic exact, dar sunt sanse destul de mari. Eu as zice 80%.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Destul de mult happy
dar n-are nimeni de unde sa stie exact happy

| cornel a răspuns:

Numai Dumnezeu stiehappy

Răspuns utilizator avertizat
| :x_2232 a răspuns:

Normal că aveţi şanse, dar cam de 40 %
De fapt, dacă sunteţi copii de gemeni, copii voştri vor avea gemeni, aproape sigur.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

70% sau 74%, sper, ca daca-ti doresti, sa ai gemeniwinking