| lavinik a întrebat:

Daca ar fi sa poti sa alegi ce vedeta ai vrea sa fi ce vedeta ai alege?(doar una singura)

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Nu stiu sigur, am foarte multi idoli in muzica in actorie etc, si sunt multe persoane care ma influenteaza aka celine dion, christina aguilera, michael jackson etc, de aceea nu iti pot da un raspuns exact

xoxolove strucklove struck

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Justin Biberon.As face ravagii printre fete, mai rau decat a facut el in toata carieralaughing

| mgtow a răspuns:

Arnold Schwarzenegger

| Sin a răspuns:

Sunt multumit cu viata pe care o am acum, cu personalitatea mea, cu felul in care gandesc si cu experienta de viata ce am castigat-o pana acum.Nu ma impresioneaza vedetismele, luminile reflectoarelor si tot tacamul.Prin urmare prefer sa fiu doar eu insumi.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna demi lovatobig grin

| alexandrey a răspuns:

Gigi becali

| Deddu a răspuns:

Miley cyruslove struck{cant be tamedlove struck:X}

| dot a răspuns:

Audrey Hepburn

| dot a răspuns:

Deea a zis asta doar pentru ca ai tu imagine cu mj si pentru ca vrea fundita rolling on the floor

| aylyn_2380 a răspuns:

Demi lovato

| FanMJJ a răspuns:

Evident Michael Jackson

| blabla5532 a răspuns:

Sin a răspuns:
Sunt multumit cu viata pe care o am acum, cu personalitatea mea, cu felul in care gandesc si cu experienta de viata ce am castigat-o pana acum.Nu ma impresioneaza vedetismele, luminile reflectoarelor si tot tacamul.Prin urmare prefer sa fiu doar eu insumi.

ar trebui considerat spam caci respectivu/a a intrebat clar: daca ar fi sa poti alege.

ontopic: solistul de la three days grace

| andra_2561 a răspuns:

Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kanye West

| JackFrost96 a răspuns:

Hmmm... Jeff Hardy

| asdfghjklș a răspuns:

Selena gomez :-x

| Achilles a răspuns:

Mi-ar place sa fiu Orlando Bloom, si cea mai proasta alegere ar fi Justin Beaver

| draLmi a răspuns:

Jeremy Clarkson

| crysu318 a răspuns:

Hmmmm...eu cred ca as alege-o pe Miley Cyrus! adica nu sunt mare fan da' mi se pare o tipa tare.

| Đeea a răspuns:

Michael Jackson cool Regele pop

| iuliamaria a răspuns:

Miley Cyrus deoarece este o fata frumoasa chiar daca nu is cea mai mare fana a ei.tongue:X:X