| Mayar a întrebat:

Poti sa iti alegi o singura persoana din istorie care sa iti raspunda sincer la o singura intrebare. Pe cine ai alege si ce l-ai intreba?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pe Ceasca. L-as intreba ce naiba stia de l-au matrasit astia in cateva ore.

| Mayar explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

laughing Bun raspuns! Meriti o funda!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Mayar):

Merit si mai multe.

| Mayar explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

:->

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oracolul din Delphi. Zice ca Pythia (preoteasa oracolului) stia raspunsul la orice intrebare.

| sabin89 a răspuns:

Tot pe Napoleon. Dar l-as intreba cum sa fac sa cuceresc lumea. Sa merg din victorie in victorie, fara sa sfarsesc prin a fi exilat pe vreo insula. happy

| Doub a răspuns:

Doctorul Mengele.
L-as intreba cum a putut sa faca atatea experimente.thinking

| AirănMeidăn a răspuns:

Pe Eminescu. Nu stiu exact ce l-as intreba, mai degraba as vrea doar sa vorbesc cu el

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Lucrezia Borgia.
"Cum poti sa fii atat de nemiloasa si de frumoasa? Invata-ma sa ucid fara resentimente.Voi fi cea mai buna eleva."

| Croampa a răspuns:

Clar Hitler, l-as intreba ce l-a determinat sa porneasca al 2 lea razboi mondial! big grin

| Lawliet14 a răspuns:

Pai cred ca cel mai interesant ar fi sa ii pui o intrebare Mantuitorului. M-as decide eu care ar putea fi cea mai utila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Napoleon. sa il intreb de ce zicea " toate femeile sunt cu-rve. avand in vedere ca si mama mea e femeie..." sunt curios de ce ar zice asa ceva. totusi daca are mintea in 4 colturi ca grey, nu m-ar surprinde raspunsul lui. numai astia 2 cred ca toate femeile sunt (posibilie ) panarame

| spiridus25 a răspuns:

Kurt Cobain l-as intreba care este cauza mortii lui.