| AngelSpeed a întrebat:

Daca ati avea un copil fetita/baietel ce nume ia-ti da?big grin

112 răspunsuri:
| irinaaa a răspuns:

Tudor.sau Matei^^happy

| EaaRux a răspuns:

Baiat - Andrei/Cosmin; Fata - Andreea/Cristina

| aneta a răspuns:

Daca ar fi baietel probabil Bogdan sau Alex, daca ar fi fetita, nu stiutongue

| Ramona59 a răspuns:

Daca as avea baiat i-as pune numele Leonardo(Leo)
si pentru fata Dana sau Emanuela(Ela)

NOname
| NOname a răspuns:

Fetita - Alexandra.
Baiat - Andrei.
Dar am mai multe variante pentru al doilea prenume. De exemplu, Elena, Carina, Laura, Maia, Valeria, Lia, Sandra, Violeta, Sabrina, Victoria, respectiv, Vlad, David, Cristian, Maxim, Valentin, Dan, Alex, Geo.

| Adriana_7418 a răspuns:

Fetita-Taylor
Baietel- Justin (nu dupa Justin Bieber)

| CrySsa_4535 a răspuns:

Cand o sa am eu baiatul meu il va chema David iar pe fetita Giulia.

| AngelSpeed explică:

Mie imi place mult numele MIRUNA dar nu stiu dc laughing

| eu_1420 a răspuns:

Eu una daca a-si avea fata ar chema-o Ana Maria Luna... iar daca e baiat Catalin Cristian!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La baiat imi place Darius Stefan.La fata mi se pare special Aimee.

| SmileIsForFree a răspuns:

Fata - Antonia; Andreea; Anastasia.
Baiat - Andrei; Bogdan.

| chocolate27 a răspuns:

Fata: Patricia, Alessia, Beatrice, Erika
Baiat:Robert, Razvan, Rares, Darius

| Sconcsiş a răspuns:

Semafor

| lololilidee a răspuns:

Daca ar fi fata as numi Catherine

| kindness a răspuns:

Fata: alice baiat: edward :X[pentru ca il ador pe edward din twilight si imi place si numele]

| Ana a răspuns:

Daca as avea fetita: Maya, Alexandra, Daiana, iar daca as avea baietel: Razvan, Andrei, Alexandru etc

| evelynne a răspuns:

Hmmm...pentru baiat:Ioaquim, Yaris, Raiss, Sasha, Evelin, Carol si pentru fata: Haniel, Brenda, Aida, Sabrina...etc:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru baieti Adam, Adrian, Remus Boby. Pentru fetite Veronica, Bianca, Carla, Loredana, Olivia.

| Buh a răspuns:

Băiat: Darius, Alexandru, Andrei
Fată:Greta, Alexandra, Caitlin

happyAstea-mi plac:X

| cornculapte a răspuns:

Fata cred ca Jessica, Cristina, Maia sau Antonia, iar baiat - Alex, Vlad, Tomi(Tom), Tudor sau Robert.

| AngelSpeed explică:

Ce nume jegos am nimeni nu la spus sadlaughing

| AngelSpeed explică:

Numele meu e jegos nimeni nu la spus sadlaughing

| Barajag a răspuns:

Am un baietel care se numeste Andrei-Robert si mi-as mai dori o fetita (as vrea sa-i pun numele Carina)Bafta!

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Daca ar fi baiat: Rafael, Victor, Alexandru, Tudor, Dragos sau Iulian

daca ar fi fata: Rafaela, Emanuela, Ruxandra, Casandra, Daria, Iuliana, Daiana, Alesia, Beatrice, Cleopatra, Gloria, Melania, Natalia sau Crina

...stiu ca am pus cam multe nume dar toate sunt frumoase
nu as putea sa ma decid doar pentru un nume laughing

| aurora1427 a răspuns:

Victor sau Ştefan

| AnA19MaRiA a răspuns:

Daca as avea fata ia-si pune numele Solange
Daca as avea baiat Ulises:d

| Enigmă a răspuns:

Brianna` / Andrei

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ar fi băiat prefer Nicolae Alin iar ca fată Alexia Delia.
Pa, pa.

| Fifylici a răspuns:

Eu vreau sa am 2 fetite si un baiat.pe fete le va chema asa Maya Alina si Roberta Gabriele[alina si gabriela cele mai bune prietene ale mele si le-am promis ca daca voi avea 2 fete ele vor purta numele lor] Maya si Roberta imi plac mie.Si nume de baiat...Filip Matei.

| Razvan a răspuns:

Mihai. Fata nu vreauI don't want to see