| AngelSpeed a întrebat:

Daca ati avea un copil fetita/baietel ce nume ia-ti da?big grin

112 răspunsuri:
| AngelSpeed explică:

Ma cheama Marian happy

| DevilLife a răspuns:

Eu daca as avea baiat i-as pune numele Radu sau Sergiu sau Cristi
Daca ar fi fata i-as pune numele Cristina sau Mihaela.

| 2122009 a răspuns:

Prima data as vrea un baiat- Luca George love struck

| Nimeni_2549 a răspuns:

Vladut
Adelina
:X

| yo4ever a răspuns:

Pai la fata :christina sau bianca\ iar la baiat loris sau mattia

| Psihiatra a răspuns:

Fata:Cleopatra, Briseiss, Larissa(cu 2 "s"),
Baiat: Alejandro, Antonio, Orlando

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fată: Maria.
Băiat:Marian.

pa, pa.

| Anduciu a răspuns:

Baiat-Mihai sau Andrei
Fata-Simona sau Maria

| alinutza99 a răspuns:

Fata : Diana / Clarissa (big grin pe mine ma cheama Larissa tongue )

baiat : Cristi / Dany (Dany ca pe iubi meu love struck. cine stie big grin )

| pissy_7183 a răspuns:

Daca ar fi fata as numio Anastasia si daca ar fi baiat l-as numi Stefan.winking Tu cum i-ai numi?

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Fata: Ioana, Rebeca, Alexandra
Baiat: Andrei, Mario

| Psihiatra a răspuns:

Apropo, daca asi avea un baiat i`asi pune al doilea nume dupa tata; adica Bogdan laughing

| ines a răspuns:

Am baetel si fetita Baiat Dragos Eduard Fata Sara Ines

| odudăcoaptă a răspuns:

Baiat:-ionut fata:-maria

| Myuu a răspuns:

Fata:Valentina sau Izabella Baiat:Andrei sau Edward (nu ca sunt nume din Twilight, dar as vrea sa ma casatoresc in viitor...cu un englez si numele astea mi se par potrivite)

| OneWayToMe a răspuns:

Fata - Izabella - Baiat - Andrey*.*

| traficanta a răspuns:

Daca ar fi fetita i-as pune Anastasia Elena.Si daca ar fi baiat i-as pune Bogdan David Andrei big grin

| AngelSpeed explică:

Eo vreau numai o fetita laughing si o so cheme MIRUNA :-Wlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata-Miruna, Simina
Baiat-Stefan(e numele prietenului meu, dar daca el e tatal nu as alege numele asta pentu ca cum l-ar chema, Stefan junior), Silviu

| TJohannaB a răspuns:

Fata: Alina
Baiat:Alex
Eu m-am gandit si la celelalte nume pentru fata: Eliza, Emanuela, Ella, Andreea, Alexia, Ana, Sisi, Natalia. Iar la baiat: Emanuel, Andrei, Robert, Justin.

| katrin7727 a răspuns:

Pentru fata rosali sau jasmina la baiat robi sau cosmin

| georgydinu a răspuns:

Daca ar fi fata Andreea ( Deea)
Daca ar fi baietel Jordan (pronuntie geordan dar r-ul nu prea aude) complicat happy big grin

| KiddoC a răspuns:

Pentru fetita : Elizabeth Adelle
Pentru baiat : Adam Henry tongue big grin

| TrendyHedgehog a răspuns:

Adela si stefan

| evafanaruto a răspuns:

La fetita catalina sakura

la baiat:alexandru sasuke

| elly_2578 a răspuns:

Fetita : simona sau monica
baiat : alex sau ionut

| Anisia02 a răspuns:

Fetita = Amina-Armina
Baiat = Armin-David.

| rocsyi a răspuns:

Daca ar fi baiat ia-si da numele de roberto adrian si daca ai fi fata ia-si da numele de sherlyn dalia. Cam asa.

| razadeluna a răspuns:

Fetita- Eleonora, baiat- Filip

| EmaLovesMuffins a răspuns:

Baiat: Antonio /David etc
Fata: Ema/ Amalia ( Amy )/ Veronica etc