| Girly97 a întrebat:

Daca fratele meu se va casatori si va avea copii eu voi fi matusa daca practic nu el ii naste ci sotia acestuia?

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ca sa fii sigura, insista sa ii nască el.

| Freya1 a răspuns:

Bai stai putin.
Daca fratele tau se culca cu nevasta lui, fac copii sunt si copii lui nu doar ai ei normal ca esti matusa.

| Lioana a răspuns:

Bineinteles ca vei fi matusa. Doar sunt copiii fratelui tau.
E ca si cum te-ai intreba daca fratele tau e sau nu tata in cazul in care nu naste el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să nască și el, categoric! Nu se discută.

| Kogaion a răspuns:

Cred ca te referi ca sotia fratelui tau are deja copii, da tot matusa vei fii, dar prin alianta.

| Girly97 explică (pentru Kogaion):

Nu, ma refeream la cazul in care va avea impreuna cu fratele meu.

| sofisis a răspuns (pentru Girly97):

Tu zici la misto, nu?

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Da matusa vei fi, si daca ai sora si daca ai frate, pentru copilul lor tot matusa esti.

| claudiutuber a răspuns:

Vei fii mătușă.
Indiferent de vârstă
Iar iei pentru tine vor fii nepotii