| MembrU_3532 a întrebat:

Daca intreb un baiat daca ma place cum ar trebui sa formulez intrebarea?

Răspuns Câştigător
| LifeIsHard a răspuns:

Nu e bine forever4you! e inutil ce ai zis! uite intreba fara sa creada ca tu il placi! adica: "buna! uite sa zicem ca eu simt ceva pentru tine! tu ce ai simtii pentru mine daca asa ar fi? asta doar o chestie care m-a enerveaza! Sincer acum! Pentru mine te rog!" sau o rogi pe prietena ta cea mai buna sa il intrebe si ea sa zica asa : Uite (numele baiatului) cred ca tie iti place de prietena mea! Este adevarat! Acuma sa imi spui sincer! Ma stii pe mine ca doar nu sunt mincinoasa! Nu o sa ii spun nimic ei! Promit!" si el o sa zica prietenei tale ea o sa iti spuna tie si tu cand o sa aflii o sa ii spui ca stii ca te place sau nu! sper ca ti-am fost de ajutor! Daca mai ai intrebari intre pe id-ul asta:ioanademonte@yahoo.com!happy

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

"Iti place de mine?"big grin Scurt si la obiectwinking

| forever4you a răspuns:

Vai tu inteligento @ionica2000

| LifeIsHard a răspuns:

Da sunt inteligenta care e durerea ta in cur?