| DeeaPink a întrebat:

INTREBAREA MEA E :
Imi place de un baiat de clasa 8a si eu sunt in a 6a.
Ar trebui sa il intreb daca ii place de mine? happy
Funda + Vot!
Msk.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intreaba-l tu

| anss23 a răspuns:

Cum vrei tu, peste cativa ani oricum vei vedea cat de insignificanta e chestia asta.

| JustMe6378962 a răspuns:

Intreaba-l, ce sa iti zic, ca sa nu mori proasta.

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Daca ai tupeu intreaba l,na,da vezi si tu ia l pe departe ca sa nu se supere...da ti a dat vre un semn ca te place? oricum faci cum crezi,dar daca il intrebi, intreaba l pe departe, gen ce fel de fete ii plac, etc, nu direct ca s ar putea sa se supere mai ales daca e un tip timid...

| robotiii a răspuns:

Nu prea cred ca ar fi bine sa ii spui. Poate pe urma se va rade impreuna cu prieteni lui pe seama ta. happy

| AndreeaAdda a răspuns:

Buna! happy uite nu trebuie neaparat sa ma asculti pe mine dar eu te sfatuiesc sa nu il intrebi...eu am facut asta si nu a iesit prea bine.Ar trebui sa ii arati ca iti place de el adica sa intri in vorba cu el etc. Dar mai intai asigura-te ca nu are deja prietena big grin Bafta!