| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

Daca noaptea, in fiecare noapte visezi copii mici inseamna ca ai ceva, o boala? ceva?

7 răspunsuri:
| Blue_2910 a răspuns:

Stiu ca mai demult dupa ce visam copii mici luam note mici la scoalahee hee

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Daca nu sunt cruzi, nu

| Satisfaction a răspuns:

Uite...copii mici nu sunt prea buni adica fetitzele. baietii se zice ca sunt mai buni decat fetitzile. dar eu am visat intr-o noapte 2 fetitze si nu am avut nimic. sper ca nici de acum inainte sa nu am nimic,

| ivona a răspuns:

Draga mea, eu timp de vreo 2 luni am visat in fiecare noapte copii mici, iar apoi am aflat ca sunt insarcinata. happy Bine, imi si doream foarte mult un bb happy

| ßarbie a răspuns:

Straniu. dar nu cred!

| Brunetica a răspuns:

Nu neaparat o boala, poate iti sunt dragi copii sau poate ca iti doresti, dar nu e cazul sa et speri.

| ImASuperCereal a răspuns:

1.Ai putea avea o fobie...sau o obsesie
2.Ai putea fi pedofil :>
3. http://www.cevisez.ro/interpretare-vis-bebelus-v209.html
4.Ai vazut un film cu midgeti in ultimul timp si te-a fascinat?:-?