| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata se uita subtil la mine sau atunci cand e cu prietenele ei se tot uita la mine si povestesc ceva inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o simplă simpatie, dar dacă ești băiat este de datoria ta să faci primul pasul printr-un simplu salut și vezi apoi!
Succes.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| ßeatryce a răspuns:

Eu sunt fata si cand imi place de un baiat ma uit la el...dar incerc sa nu ma vada ca-l privesc...deci cred ca te place

| ReMemBer_1485 a răspuns:

Ai doua variante... Ori face misto de tine cu prietenele ei ori te place... Incearca sa o abordezi.