| BiancaAlecsandra a întrebat:

Cand ies pe strada cu prietenele un baiat de care imi place fffffff mult se uita la mine si cand vorbeste cu mine se emotioneaza inseamna ca place?

Răspuns Câştigător
| AndyAndrey35 a răspuns:

A, ce bine te place, ce sa faci ca sa-i poti arata? Pai nu spune direct te iubesc... fa uite asa, invita-l sa iasa cu voi, apoi el o sa se simta bine. intr-o zi nu ii invita pe prietenii tai, si spune-i la acela ca ei au teme de facut, si vrei s ate consoleze cineva ca esti trista. si cam sici e momentul magic care tu esti trista si el vesel. Ca sa il faci sa se simta bine si mai ales si tu happy Cam asa se face, propune-ti un plan de fiecare data bine planuit ca sa ii areti ac il placi happy

11 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Cred,mai bine te duci și îl întrebi ce părere are despre tine sau despre un desen sau o brățara (un lucru) făcut de tine! happy

| Anonima264 a răspuns:

Pai ar putea sa te placa!
Dar ca sa te asiguri ca te place uite doua variante:
a. Uita-te daca a dat semne!
b.Intreaba-l!
Succes!

| Flaviucu a răspuns:

Te place 100%, arata-i si tu ca il placi si o sa fie bine. daca nu ii arati si nu ii dai motive sa te placa s-ar putea sa il pierzi. Nu mai astepta.

Răspuns utilizator avertizat
| MetalHead04 a răspuns:

DA! Te place smug si daca si tu il placi e perfect!

| rapidistzu a răspuns:

Bunabig grin sigur ca te place asa patesc eu cand vb cu o fata dragutabig grindaca e mai najpa vb ore intregi da daca nu... buna buna si atat, poate el nu are curaj sa iti spuna, fa tu primul pas sa vezi cum isi da drumu sa vorbeascabig grin

| BiancaAlecsandra explică:

Ca ma place?

| ρinkie a răspuns:

Cu siguranta te placewinking Ar fi bine sa te duci la el si sa-i spui, n-ai nimic de pierdut, este si o vorba: incercarea moarte n-are. Bafta!

| lucigabi a răspuns:

Dapwinking mai mult ca sigur te place.(din proprie experienta)

| marus9666 a răspuns:

Intretine relati sexuale cu el si o sa te placa mai mult laughing) garantat va mai apela la tine happy

| andrapwp a răspuns:

Da happy