| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Daca prima persoana de pe Facebook d la sugestii de prietenie din lista de prieteni pe care nu-i ai iti apare prima sus inseamna ca ti-a vizitiat profilul de Facebook

Răspuns Câştigător
| InvatamProgramare a răspuns:

Da, in general Facebook iti recomanda si persoane care ti-au vazut profilul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Facebook îți sugerează. Dar asta nu înseamnă că ți-a vizitat profilul.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru anonim_4396):

Da banuiesc ca imi sugereaza, ca ori eu ori ea/el imi viziteaza profilul cred!

| LenoreVoldaren a răspuns:

Nu. Înseamnă că acea persoană interacționează mult cu un prieten de-al tău cu care la rândul tău și tu interacționezi mai mult.