| anonim_4396 a întrebat:

Cineva poate sa vada ca eu i-am vizualizat profilul pe facebook, chiar daca nu il am in lista de prieteni? Tocmai m-am uitat pe profilul cuiva si dupa cateva minute am primit cerere de prietenie de la ea, asta inseamna ca a vazut ca eu i-am vizualizat profilul :-s
De ce?

Urgent, va roooooooooooog!

Funda+ Vot+ Pupici

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Bună.Din câte ştiu nu există vreo "aplicaţie" prin care să vezi cine a intrat pe profilul tău.Şi în cazul tău, cine ştie, poate a fost pură coincidenţă.
Baftă.

| elsa87 a răspuns (pentru birdie14):

Ideea e ca s-a intamplat de mai multe ori pana acum. :-s
Oricum mersi happy

2 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat aşa..vizitam profilul de facebook al unui tip pe care nu îl aveam la prieteni şi după un minut, două am primit cerere de prietenie de la el fără să îi dau vreun like sau comm la poze..ciudatthinking