| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se uita mereu la tine si te intraba mereu ce faci...Inseamna ca te place? Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| jvEcu a răspuns:

Daca iti zice si "Buna" sigur te place, e innebunit daca iti si zambeste!

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Poate da. poate nu.
te poate intreba doar din politete.

bye-bye

| andragrigoras2000 a răspuns:

Cam da! funda?

| Levana a răspuns:

De ce nu? Înseamnă că simte ceva pentru tine, din moment ce se bagă aşa mult în seamă.

| LysaLysa a răspuns:

Nu neaparat ...

| ella_9396 a răspuns:

Nu eu stiam doar dac te tachineaza si nu te lasa in pace...love struck

| Teodora_6780 a răspuns:

Nu neaparat. daca iti vorbeste in scimb mieros si te atinge te place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Retardat daca ma intreaba in continuu dupa ce i-am spus odata raspunsul (si n-a priceput) sau nesimtit, vrand probabil sa ma tachineze.
Asa si eu iti pot da pm zilnic sa te intreb ce mai faci. Si crezi ca te plac (sunt fata)?
Eu nu cred, poate te place ca si amica, dar de iubit, nu (neaparat, daca doar atat ne-ai spus)
Si la faza cu privitul, poate doar ii place cum esti imbracata.
Si mie imi place avatarul tau si intru zilnic pe profil sa il admir si nu te plac in niciun fel.
Bafta sa descoperi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU neaparat dar... daca te priveste insistent, iti zambeste si e interesat intr-un oarecare fel anume sa stie ce faci si cum te mai simti ar putea fi un semn de afectiune happy Cine stie? DE ce nul intrebi direct. n-are de ce sa-ti fie rusine! Baietilor le plac ca fetele sa fie curajoase, dar in acelasi timp putin sfioase. Vezi sa nu-i dai impresia ca esti obsedata laughing fundita?

| Yamatooo a răspuns:

Posibil...hee hee

| Denysutza27 a răspuns:

Depinde

| Zbanghiu a răspuns:

Da.Filtreaza

| KisSa a răspuns:

Acesta poate fi un semn ca te place...de multe ori ei actioneaza asa in astfel de situatii

| Selena_6887 a răspuns:

DA! Ai face bine sa il intrebi ca sa fii sigura ca te place sau nu>big grin

| Inna_7059 a răspuns:

Poi depinde... daca zici ca se uita mereu la tine si te intreaba ce faci asta inseamna ca ii esti simpatica...dc nu il intrebi daca'i place de tine...