| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat se uita MEREU la mine in timpul orelor.Ce credeti ca inseamna?
P.s: se tine dupa o fata, dar nu are sanse deoarece fetei aceleia ii place de un alt baiat.

Răspuns Câştigător
| InViataReala a răspuns:

Daaa te placeee!

5 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

happy imi place optimismul tau. Deci esti constienta ca tu nu ai fi singura lui optiune, dar preferi sa te amagesti ca el va fi refuzat de cealalta cu siguranta asadar se va multumi cu tine. Multumi! adica tu nu ai fost nici nu vei fi vreodata prima lui varianta. de oameni ca astia trebuie sa te feresti..pentru ca niciodata nu te vor alege pe tine in defavoarea a altceva ce ei vor considera mai bun. te va parasi pentru prima persoana care in opinia lui e mai. buna.

si doar pentru ca un baiat se uita la tine nu inseamna ca te si place. crede-ma. vei creste. vei afla pe pielea ta ca nu tot ce zboara se mananca.

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
1.Probabil te place si pe tine!
2.Probabil din cauza ca nu are sanse cu acea fata te foloseste! Una din doua!
O zi buna!

| VampireBlood a răspuns:

Mai astept raspunsuriii :*

| InViataReala a răspuns:

Copiluu ala e un dobitoc! Nu e in staree sa iti zica ca ii place de tinee si incearca sa te faca geloasa cu o catea!
Vrea ca tuu sa ii zici ca il placii pentru ca el e timiddlaughinglaughinglaughinglaughing!

| dasdsad a răspuns:

Baiatului aluia ii cam place de tine. Problema e ca nu are pe nimeni si tanjeste dupa alta cu care nu are sanse. Unii baieti sunt atrasi de fetele care ii resping si poate asa e si el. Baga-te in seama cu el si vezi cum se comporta, apoi vei trage singura concluziile, caci daca e sa-i placa de tine, face ceva si tot se da de gol.