| anaidanaid a întrebat:

Daca un bărbat lovește o femeie de mai multe ori se va opri vreo data? O iubește?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu, ca nu are de ce, nu ne scimbam fara motiv sa stii, da exista iubire e ciudat nu? un tata nu isi iubeste copilul si daca il bate cateodata? iubirea nu inseamna sa nu te razbuni cateodata chiar si violent asa se exprima el cand e nervos violent tu nefacand nimic i dai dreptate sa stii

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu o iubeste. Se va opri cand va intra in inchisoare (de obicei o va omori, mai devreme sau mai tarziu in bataie).

| darrio2007 a răspuns:

Este de ajuns sa lovesti o singura data o femeie ca sa isi dea seama ca nu mai este iubita.Doar o proasta sa mai stea cu el dupa un asemenea gest.

| Fatamuntilor a răspuns:

Se va opri in momentul in care pune punct relatiei!
NU, NU o mai iubeste!

| Doub a răspuns:

Dapps, o iubeşte aşa de mult, încât vrea să o vadă mutilată pe viaţa, mrrr.♥
Doamne fere'.

| minrest a răspuns:

Nu, nu o iubeste. Se va opri cand o va omora, in bataie, in urma bataii, sau indirect. Iar apoi va agresa pe altii, caci sclavi sa ii bata s-ar putea sa nu gaseasca.

| R0R0 a răspuns:

Bineinteles ca nu o iubeste.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu mai sta cu el, nu ierta astfel de tipi! Nu s-a intamplat o singura data, oarecum involuntar sa zicem. A facut-o de mai multe ori, nu-i cauta scuze nici macar daca e alcoolic sau drogat. Nu merita dragostea ta, crede-ma!

DA, si animalele iubesc poate in felul lor. Dar poate ca nici nu are sentimente fata de tine. Si ce mai conteaza? Nu merita dragostea ta. Gandeste-te ca altii ar dori-o poate si ai fi iubita si respectata.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Cand moare unul din cei doi se va opri.
Si animalele iubesc in felul lor.

| alexandrualind a răspuns:

Depinde de barbat.Merge in puscarie daca tot o loveste(acuzat de vatamare corporala)dar nu din culpa.

| cineva666 a răspuns:

Doamne... ce minte ai happy daca un barbat loveste o femeie asta nu inseamna ca o iubestewinking.

| cineva666 a răspuns:

Probabil ca iti place bataia happy de nu ai pus punct relatiei cand a dat prima data in tine happy daca crezi ca da in tine pentru ca te iubeste inseamna ca ai probleme la capwinking

| abbasdiana a răspuns:

Daca un barbat loveste o femeie, el nu se numeste barbat! Nu se va schimba niciodata!