| Laurretta a întrebat:

Dacă vorbesc cu băieți pe mess 2-3 luni ei de ce își fac planuri de viitor? de ex: unu' mi-a spus că vrea să locuim împreună, altu' că vrea să ne căsătorim, îmi încarcă telefonul, etc...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu isi fac planuri de viitor, doar te mint. Le lasi impresia ca esti usuratica si incearca sa te convinga sa ajungeti in pat la prima (si ultima) intalnire. Probabil discutii chestii personale, nepotrivite pe YM cu persoane necunoscute.

7 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Ai grija sa nu traiesti experiente urite cu asemenea indivizii! cunosc o persoana care a crezut in dragostea de pe mess,si la prima vizita care a fost la ea acasa a fost violata si pradata,are traume extrem de grave,si si-a pierdut increderea in toti baietii,desii nu toti pot fi catalogati la fel, insa dragostea prin media nu este sanatoasa, asta-i parerea mea

| Tania a răspuns:

Baietii aia nu au planurile alea de viitor, e VRAJEALA vor sa te inpresionezelaughing
Nu mai pleca urechea la toate vrajelilelaughing)
Cred ca ai vrea sa raspundem ca baietii aia sunt inebuniti dupa tine, dar parerea mea e ca nu este asa.

| Robert a răspuns:

Inseamna ca nu au trecut prin viata. Posibil sa stati impreuna 3 luni dupa care PA, PA.Fiecare baiat percepe altfel raspunsul tau chiar daca la toti le zici acelasi lucru. Daca le ziceai ca ai un copil iti vor spune ca si-au dorit de cand se stiu sa fie tatilaughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Adorable a răspuns:

Stii cum sunt unii din ziua de azi.
Isi iau IDuri de fete de pe internet si incearca sa le cucereasca pe toate deodata, in speranta ca macar pe internet sa fie "Cool".

| muricuigrec a răspuns:

Dintre toti astia care iti spun chestiile respective unu chiar vrea sa faca asta si restul vor sa te ****, deci ai grija cum alegi.

| Teodora_6780 a răspuns:

Daca s.au indragostit de tinelaughingNUu pe bune.te mint mah.Intr.un cuvant la ce spun ei acolo vor sa ajungi cat mai repede.Ai grija cu ajtia, doar pentru ca iti incarca cartela cu 5 euro nu inseamna ca are un suflet mare, poate doar prost mare in cel mai rau caz:*bafta