| claudiuflorin a întrebat:

De ce abonamentele de la orange nu se reporteaza. Am si eu un abonament delfin 12 si sunt suparat ca nu se reporteaza minutele in fiecare luna. Am vorbit cu cei de la orange si mi-au spus ca nu se reporteaza minutele. Dar nu inteleg de ce. Va rog. de ce nu se mai reporteaza minutele? Multumesc. Ar fi trebuit asa-i normal!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa te astepti sa iti dam un raspuns inteligent sau luat cu copy paste de pe wikipedia, pune si tu intrebarea la categoria corecta, asta nu are nici o legatura cu familie sau relatii straight face