| klausss a întrebat:

vreau sa imi fac un abonament delfin 4 (4.17 Euro/luna) la orange si am citit ca daca suni de ex la taxi, se baga la cost si nu iti ia din minutele incluse in abonament. Este adevarat? Ce ar trebui sa mai stiu despre acest abonament? Depasesc 20 lei/luna?

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Acelasi abonament (Delfin 4) mi-l voi face eu la Orange tot la 4.17 euro/luna, chestia cu taxiul nu stiu unde ai auzit-o dar atata timp cat receptionierul este pe teritoriul Romaniei nu are cum sa nu-ti ia din minutele internationale!

| klausss explică:

Am fost si mi-am facut...e super. Am incheiat contractul pe 1 an.