| WilliamQoilung2024 a întrebat:

De ce ar accepta o fata de 19 ani, o relație cu un bărbat de 30 de ani, căsătorit și cu doi copii?
Fata nu are nici un interes financiar asupra lui și nici nu vrea să îl despartă de soția lui.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Vrea sa vada cum este relatia cu un barbat fata de baietii de varsta ei, probabil
dar nu este ok ce face aceasta fata, evident ca vina cea mai mare o are aici acel barbat casatoritwinking

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil vrea pe cineva mai experimentat, in anumite privinte.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentru ca este placut la toate, iar la pat are experienta si o satisface. Cei tineri n-au experienta, iar cei cu experienta sunt casatoriti.

| AliGab a răspuns:

Iarta-mi raspunsul dar cred ca de...p roasta. Nu ai nicio scuza ca femeie cu unul care nu da doi bani pe tine si te tone ca a cincea roata de la caruta, pe post de amanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că îi place de el, de aspectul lui fizic sau felul său de a fi.

| ioana748 a răspuns:

Il place tare mult si este adepta unei relatii fara nume.

| Cipi1212 a răspuns:

Buna, poate unul sau amândoi și-au făcut o obsesie unul pentru altul

| CotutiuMartian a răspuns:

Curvia la putere în aceste vremuri