| nicunaynay a întrebat:

De ce au fost facuti oamenii?

Răspuns Câştigător
| EzoPunctt20 a răspuns:

Sa stii ca cateodata imi pun exact aceeasi intrebare. Pt ce am fost facuti? De ce am fost facuti din moment ce Biblia spune ca Dumnezeu ne ajuta insa nu tot timpul este asa. De ce omul moare si nu traieste vesnic? Si lista poate continua...insa cred ca toti au pareri diferite si nu avem cum sa stim in acest moment. Eu, personal, cred ca noi suntem ca niste piese mici din acest gigantic si poate infinit, univers. De asemenea, pun pariu ca exista mai departe de univers happy. Parerile difera, aceasta este parerea mea.
Sper ca te-am ajutat! >big grin

7 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Dragul meu citeste Biblia - Vechiul testament - Facerea lumii si vei intelege tot Doamne ajuta

| ELLSSA a răspuns:

Sa se manance intre eihappy

| Dizzydizz a răspuns:

Asta e intrebare capcana?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JustOurSmile a răspuns:

Ca sa puna intrebari.

| BloodPrison a răspuns:

Ca sa existe viata si planeta sa fie vesela(ce intrebare ciudata)surprise

| mattjohn a răspuns:

Cand vom putea afla asta, 99% din problemele noastre nu vor mai exista.

P.S.: Sincer... ai pus intrebarea asta pentru amuzament, nu raised eyebrows?