| Flav a întrebat:

Oamenii sunt facuti pentru iubire?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

,,Oamenii sunt făcuţi pentru iubire... oamenii sunt făcuţi să afle dragostea.de aceea, în seara asta.pentru întreaga lume voi cânta.batting eyelashes"

19 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Hârciog,
Nici nu trebuie să ai! Eu citam din melodia trupei Holograf:
http://www.youtube.com/watch?v=SKYFT-n5L6Y

| mihaibrasov a răspuns:

Nu cred. Iubirea exista la nivel de instinct, atat. Dar fara ea, oamenii mor singuri si tristi.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

"Persoanele au fost create pentru a fi iubite, obiectele au fost create pentru a fi folosite; haosul s-a creat cand oamenii au inceput sa iubeasca obiectele si sa foloseasca persoanele."

cami
| cami a răspuns:

Unii n-ajung sa cunoasca iubirea niciodata. Eu cred ca trebuie sa-i permiti iubirii sa vina, sa intre, trebuie sa te deschizi, sa te destinzi.
Oamenii sunt facuti din iubire, si pana la urma de ce n-am trai pentru iubire? Ar fi cea mai frumoasa lupta, dar si cea mai curata.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu cred. poate ma insel happy

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Poate pentru sex!

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Oamenii sunt facuti din iubire. Iubire de la Dumnezeu. Deci da suntem facuti pentru iubire.

| ATHOS a răspuns:

Lumea, prietene Flav, exista tocmai datorita iubirii.
Daca sentimentul primordial ar fi ura atunci, cu siguranta, lumea nu ar mai exista.

| Oanna96 a răspuns:

Unii da.:X

altii nusad

| D-Anna a răspuns:

Sau iubirea e facuta pentru oameni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristinoiule,dupa mintea cea stranie, ups, stralucita laughing cum s-ar denumii acel organ thinking day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, oamenii sunt facuti sa evolueze, sa devina mai puternici si sa distruga ca sa poata supravietui. Iubirea isi are si ea locul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cauti sa intelegi iubirea sau legatura oamenilor cu ea n-ajungi nicaieri.Intra in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristinoiule, nu cumva tu esti modelul dupa care s-a realizat Ginditorul de la Hamangia thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un nonsens ce a spus Erotique dar, ma rog, n-am nimic cu trairile altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca sint trairi.Doamne,erau versuri si noi participam la olimpiada.

Răspuns utilizator avertizat
| Simo0Sim a răspuns:

Uniiii sunt facutii desii alti sunt dar nu isi dau seama