| anonim_4396 a întrebat:

De ce inseala barbatii? Oare se plictisesc de ce au acasa?

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Uneori se satura de bine, alteori viseaza la himere!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil vor sa incerce "noutati ".

| cornculapte a răspuns:

Indraznesc sa spun ca nu toti inseala. Cei care inseala, o fac din aceleasi motive pentru care inseala si femeile care o fac. Motive diverse: plictiseala, nu pot rezista tentatiei, e in natura lor... cine stie. Nu poti sa stii exact niciodata.

| Roby67 a răspuns:

Nu numai barbatii inseala.

| versavia a răspuns:

Pentru ca e...alta,explicatia pe care mi-a dato sotul meu "tot la tine ma intorc".

| CiRiNeL a răspuns:

Nu vreau sa iau apararea barbatilor. cred ca si barbatii si femeile inseala aproape in aceeasi masura, ceea ce ma ingrijoreaza e ca atunci cand o femeie inseala, ea inseala cu inima pe cand un barbat "scapa palaria... o sterge si pleaca"

| gingasull a răspuns:

Femeia e ca si masina : Cand nu mai e buna, o schimbiwinking sunt atatea femei pe aceasta lume, nu are rost sa ne PLAFONAM doar la o femeiehappy, viata e frumoasa asa cum este si trebuie traita din plinhee hee... Daca femeia nu ne mai multumeste intr-o anumita privinta si NU vrea de niciun fel sa se schimbe, e cazul sa o lasam...

| eubahhh a răspuns:

In ziua de astazi femeile inseala mai mult!

s-a intors roata!

daca stii cum sa ii iei nu te inseala!

| johnny_1840 a răspuns:

DA ne plictisim si intervine rutina! si femeile si-ar insela barbatii tot asa de des insa le e frica de batae laughing))))

| ROCIO a răspuns:

De multe ori poate nu li se ofera tot ce si-ar dori acasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roxana mihaela, nu mi-am inselat sotia niciodata si nu am de gand sa o fac vreodata.ma laud cu asta si ma mandresc. tu poti crede ce vrei, dar nu fi atat de sigura. poate sunt singurul, si afla ca nu sunt nici urat nici prost, dar nici curvar. iar tu aninime ai pus gresit intrebarea.trebuia; de ce se inseala oamenii unii pe ceilalti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste. Ce ai putut spune despre barbati... M-ai inclus si pe mine dar ai sa ai o deceptie pentru ca-s cel mai cuminte om de pe site.

| Roxxet01 a răspuns:

laughing thinking buna intrebare ...adevarul este ca nu este barbat sa nu isi insele nevasta parerea mea...se mai plictisesc si ei tonguetongue