| Ana2333 a întrebat:

De ce nu suntem dezbracati atunci cand ne certam?

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Intrebarea e "De ce nu va dezbracati atunci cand va certati?"

| RobertMoon a răspuns:

De obicei cheful de cearta vine la masa, dar nimeni nu mananca dezbracat.

Răspuns utilizator avertizat
| RedDeath a răspuns:

Ca sa intrebe... Stii tu cinehee hee

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Pentru ca ar fi ciudat.

| FunkyGurl a răspuns:

Pentru că ar fi foarte ciudat. Suntem dezbrăcați la împăcare, dacă înțelegi ce vreau să spun... laughing

| NobeneBre a răspuns:

1.Ar fii ciudat si 2. E o intrebare stupida happy

| Ana2333 explică (pentru NobeneBre):

Scuza-ma ca-ti zic, nu ma pot abtine! te inseli crezand ca e o intrebare stupida...ai putea sa-ti pui mintea la contributie si sa descoperi ca are un inteles mult mai profund happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ana2333):

Eu nu m-am prins, lamureste-ma.

| Ana2333 explică (pentru anonim_4396):

Pai in acel moment nu suntem pregatiti sa ne debarasam de orgolii si de teama ca ne-am dezgoli sufletele prea mult in fata celuilalt...dar vad ca mai toti se gandesc altceva...pervert people everywhere laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ana2333):

Se pare că ai dreptate, nu e o întrebare stupidă. Acum îmi pare rău că te-am întrebat, trebuia să descopăr singură.

| Ana2333 explică (pentru anonim_4396):

Nu e nimic, ma bucur ca ai intrebat...as fi dorit sa vad si altcineva ce parere are, dar...happy