| anonim_4396 a întrebat:

De ce o femeie inseala si apoi intra cu zambetul pe buze in casa si isi trateaza sotul ca si cum ar fi totul ok? Cum e posibil?

Răspuns Câştigător
| cribus a răspuns:

Si crezi ca barbatii nu fac la fel? parerea mea e ca se ajunge in asfel de situatii cand acasa cava nu merge bine!

10 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Pentru ca si-a castigat trofeul...si barbatii sunt la fel...niste vanatori...de ce mai intrebi? ...nu toate femeile si nu toti barbatii se regasesc in aceasta categorie... dar exista destui!

assiris
| assiris a răspuns:

Se crede superioara. Vine insa scadenta si se va intreba atunci: De ce oare?

| mariazet45 a răspuns:

Dupa tine ce ar trebui sa faca? sa inceapa sa planga si sa zica imi pare rau, te-am inselat, fa ce vrei cu mine, nici macar blondele nu fac asa.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu sunt fata si desi stau cu p meu de un an si ceva eu nu am incredere in el si daca as sti ca nu afla las insela da nu am cu cinehee heesi motivele pentru ca el daca o sa ma insele o sa fiu mandra ca l-am inselat inaintea luilaughing))))pentru ca asa stiu ca ca eu imi bat joc si nu el de mine la o adicawinkinghee hee

| Alexandrinaa a răspuns:

Am impresia ca e un instinct atunci cand nu iubesti cu adevarat: sa descoperi mereu ceva nou, in orice materie. Ia totul asa cum e, i se pare ceva normal. Daca ar iubi cu adevarat sau AR FI IUBITA cu adevarat, sunt convinsa ca NU AR AVEA NEVOIE sa faca acest lucru happy (iar daca ar face-o, constiinta ar mustra-o, cu siguranta!)

| ada a răspuns:

De cand e lumea se stie ca o femeie inseala de zeci de ori mai bine decat un barbat, iar cand spun asta ma refer la faptul ca isi pot ascunde atat sentimentele, cat si faptele mult mai bine decat un barbat...Cum e posibil... Din pacate mai exista si femei din acestea pe fata Pamantului...

| otypa a răspuns:

In ziua de azi majoritatea procedea-za asa

| camelia_1697 a răspuns:

Un motiv ar fi ca si sotul ei a procedat la fel si vrea sa-si ia revansa, dar spre diferenta de el stie sa se comporte in asa fel incat el sa nu simta, o face doar pentru orgoliul ei ranit. Dar asta nu inseamna ca nu sunt si femei care cad mai usor in "plasa", chiar daca acasa totul este in regula, o fac de dragul jocului, si daca asta nu afecteaza relatia de cuplu, atunci aplicam regula ca la barbati, inchidem ochi si mergem mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ee foarte posibil ba mai mult ii faci si toate poftele si parca iti e mai drag de el. te gandesti "saracu' e asa fraier!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cunoscut si eu un caz asa, dar acea persoana avea un trai mai greu cu sotul si plus se casatorise cu el din interes fara nici un stop de iubire.concluzia e ca isi cauta alinare in alte brate cautand iubire sau cine stie poate ii place sa simta adrenalina"daca o sa fie prinsa".