| RefinedStrings a întrebat:

Daca o femeie e casatorita si isi inseala sotul cu unul apoi cu inca unul si apoi cu inca unul in decurs de 2 ani in ce fel de categorie ati pune-o pe respectiva?
1. Sotia de casa;
2. Usuratica;
3. Femeie de centura cu acte in regula?

Multumesc.

P.s.: doar incerc sa dovedesc un punct de vedere cu intrebarea.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu de centura, ca aia mai castiga si bani. Curva!

28 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nesatisfăcută.

| darrio2007 a răspuns:

2.
De Centura n-are cum sa fie ca alea nu au acte.

| GdX a răspuns:

I-as zice altcumva dar ti esti finut si ii zici. 2. Usuratica

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu judecati femeia ea nu are nicio vina pentru ca omul nu este proiectat sa fie monogam oameni buni trezitiva este in adn-ul nostru noi avem sete de cunoastere si explorare

| RAY a răspuns:

Hai invers
Daca un barbat e casatorit si isi inseala nevasta u cu una apoi cu inca unul si apoi cu inca unul in decurs de 2 ani in ce fel de categorie ati pune-o pe respectiva

barbat mandru de penisul lui, nu? dar femeia e curva, femeia aia violeaza barbati? saraci de ei se plang la mami acum, iti bea lapticul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

L-aș pune pe soț în categoria cornuto.

| Drimmero a răspuns:

Stoarfa

| Freya1 a răspuns:

Poti sa o încadreze la ninfomana, persoana cu probleme psihice, rezbunatoare pentru ca nu ai de unde sa stii ce e in familia ei sau cat o duce capul.
Sunt o grămadă de femei ce fac treaba asta dar o fac pentru ca nu judeca, sau pentru ca organismul lor asa functioneaza.
Dar ca sa iti raspund la înșiruirea ta cred ca 2.

| Emilian65 a răspuns:

Raspunsul de la punctul 3.

| Catrice a răspuns:

1 clar, doar nu umbla cu aia pe strada rolling on the floor

| RefinedStrings explică (pentru Catrice):

1 clar? Sau 1 clar nu. laughing

| Catrice a răspuns (pentru RefinedStrings):

Ah, am uitat virgula după clar big grin
E femeie de casa din moment ce se întâlnește cu aia la casa lor (sau o fi la ea acasă thinking) ca daca de centura câștiga si bani rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns:

1.

| Nemessys a răspuns:

1. În niciun caz.
2. Asta nici atât.
3. Nu.

E pur și simplu nesimțita, mincinoasa, își bate joc de căsnicie și nu își respecta soțul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As spune ca nu se respecta, e neîngrijită(părerea asta o am eu despre femeile care schimba bărbații de azi pe mâine) și ușuratică cum ai spus tulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sotie de casa in nicun caz. As pune-o in categoria a3a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici o categorie, nu știu ce e mai bolnav aia că își înșeală soțul sau tu că pui oamenii în categorii.
Vad că ți-au răspuns numai handicapați, care nu au avut și nici nu o să aibă vreo aventura in viața lor cu vreo femeie căsătorită.

Nu vad nici o problema, in a face sex cu alții. O viață are. Atât timp cât se întoarce la el și își continuă familia nu vad nimic ineregula.

| RefinedStrings explică (pentru anonim_4396):

Te iei de mine ca pun oamenii in categorii, dar tu ii faci pe cei care au comentat, handicapati.

In fine. daca tie ti se pare Normal ca nevasta-ta sa o arda cu inca 3 pe langa, pe motiv ca doar o viata are. mult succes prietene!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RefinedStrings):

Te-ai referit la persoana a 3-a deci automat nu m-am pus în locul unuia, daca ai o nevasta cat de cat deșteaptă și care tine la tine nu ai sa afli niciodată ce a făcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stai un pic...Sotul ala e prost? Cand vede, prima data, sotul ca partenera sa de viata l~a inselat, ii da papucii, adica se despart.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai gandit ca sotul poate si-o trage si el cu 3 gagici faine tinere si suple

| Catalin77945 a răspuns:

| Editocroci a răspuns:

Dacă te înșeală pe tine e femeie deșteaptă.

| tup3u a răspuns:

Acuma depinde și ce fel de căsătorie are dar cred că 2.

| Mortimer2020 a răspuns:

2.usuratica spun eu

| Jade20 a răspuns:

Deja e tramvai, o ia cine vrea.

| vali5 a răspuns:

| JoKKeRClan a răspuns:

4. Statie?