| Radoi_Elena_Alexandra_2000 a întrebat:

De ce oameni asculta telefoanele mobile eu cand vorbesc cu prietena mea imi aud vocea poate fi vorbe pe care nu ai vrea sa le sctie alti dar le stie

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Ce te face sa crezi ca altii stie ce vorbesti tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-ti corectez o superstitie, aceea ca daca ai avea telefonul "ascultat" se aude in ecou, este gresita ideea!

Oricine are telefonul "ascultat" nu are cum sa stie!
Daca nu esti cercetat tu ori cineva din anturajul tau, in anumite cauze penale, telefonul tau nu este ascultat, doar tu aceasta impresie.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Buna, pentru limba romana apasati tasta 1.
In clasa a 7-a presupun, poti face asemenea greseli? Te rog, sa inveti sa scrii "poate fi vorbe pe care nu ai vrea sa le sctie alti dar le stie" LoL
Scuze ca iti atrag atentia, dar e spre binele tau.