| Axelrunda a întrebat:

De ce taicami-o este un idiot?

Răspuns Câştigător
| iasminaa17 a răspuns:

Idiot in ce fel?
1. pentru ca tine la tine si te iubeste
2. pentru ca nu vrea sa te piarda ca si-ar da si viata pentru tine
Noi nu ne dam seama si eu ziceam asa pana am plecat de acasa si acum ma descurc foarte greu si ma gandesc unde imi sunt parintii aia pe care eu ii faceam prostii si in toate felurile si acum regret pentru ca trebuie sa merg si la scoala si la munca dar pe atunci aveam tot ce imi doream si daca nu imi lua ceva in momentul ala il faceam in tot felul dar acum nu e asa

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este suparat ca tu nu stii ortografie.

| Axelrunda explică (pentru mira):

Buna ziua Mira,

De ce nu pot sa declar raspuns castigator pe raspunsul lui iasminaa17?

| Doub a răspuns:

A uitat să folosească prezervativ?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

E de cand a vazut ce odrasla are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un fiu ca tine, o fi luat-o razna.

| Andreeaioan115 a răspuns:

Daca esti rea cum sa nuwinking

| Axelrunda explică (pentru Andreeaioan115):

Sunt un baiat sad Ma simt jignit