| IqStorm a întrebat:

De unde pot să fac rost de o listă de melodii pentru nuntă? Ştie cineva un site sau forum însă să fie românesc pentru că nu sunt mulţumit de playlist-urile de pe site-urile străine. Sau măcar sugestii de melodii să-mi daţi şi mie.

4 răspunsuri:
| snepy a răspuns:

In primul rand localul unde este petrecuta nunta are muzica iar Dj-ul se ocupa de atmosfera

| IqStorm explică:

@snepy: Cred că ştiu mai bine ce îmi oferă localul, nu crezi? Hai să ne rezumăm la întrebare. Băgările în seamă nu mă ajută.

| IqStorm explică:

@georgell: Am şi formaţie însă vreau şi muzică uşoară şi nu vreau să mai dau 200-300 euro şi pe DJ.

| georgell a răspuns:

Nu dar poti angaja lautarihappy