| Nesq a întrebat:

De vreo 2 sapt m-a prins mama cu tigara electronica, si mi-a luat-o. Ce si cum sa vorbesc cu ea ca da imi recuperez tigara?

Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Ii zici ca nu miroase a tutun, ca tigarile normale. Sau ii zici ca n-are nicotina, ca nu dauneaza deloc. Daca are o aroma placuta gen capsuni sau orice altceva, tragi un fum si ii arati cat de frumos miroase si poate ti-o da inapoi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zi-i ca esti prea dependent de tigara sa poti functiona normal.

| Nesq explică:

Cand mi-a luat-o aveam in ea aroma de capsuni combinata ce fructe de padure si baza, si nicotina 0. S-ar putea sa fumctioneze cu a spus Cedry2k8! Multumesc!