| saftaiiustin a întrebat:

Deci am o mica mare problema!

De curand mi-am achizitionat o tigara electronica smrchera rau, am dat 150 lei pe ea si scoate fum mult, e smechera rau.

Insa ieri mama mea a gasit-o (nu stiu cumca era ascunsa in bucatarie printre mirodenii) si mi-a luat-o si cand sa incepe cearta i-am spus ca nu e a mea ci a unui prieten care a uitat-o cand a venit ultima oara la mine...
Asa ca am fost nevoit sa spun un prieten random ca sa mearga minciuna!
Mama a sunat-o pe mama lui si l-a certat si pedepsit si din astea si el s-a suparat pe mine si m-a blocat pe tot si nu mai vrea sa vb cu mine.
Suntem prieteni de foarte mult timp si imi pare foarte rau. crying(

Dar sa revenim la intrebare... Cum pot sa recuperez tigara sa fumez ca un troll nenorocit ce sunt?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BataieRuptaDinRai a răspuns:

Hei! Ma cheama Razvan, vreau sa fim prieteni! Cred ca stiu rezolvarea problemei tale, tot ce trebuie sa faci este sa asculti ce zic. Fii atent. Acum o sa zic. Ai mare grija, asculta cu bine ce spun eu: Arunca tigara pe geam ca vin si o iau sa moara Luminita dupa fugi si tipi, zici ca au intrat hotii peste tine, si dupa o sa fumam amandoi ca niste trolli nenorociti

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti! daca ti-a luat-o mama, spune-i adio!

| Samariteanul a răspuns:

Au doamne... fura tigara cand doarme si in locul ei pune-i ceva asemanator.Tot una electronica, dar care sa para cam la fel.Sau spune-i ca duci gunoiul si sa o arunge in plasa, apoi afara o scoti de acolo si o bagi in buzunar

| saftaiiustin explică (pentru Samariteanul):

GENIAL! Prima varianta nu stiu unde e si a doua nu merge...

Ma duc ii fur 200 lei din geanta si imi iau una mai smechera care scoate mai mult fum, din aia smechera!
Multumesc pentru sfat m-ai ajutat

| Ihave100lei a răspuns:

Spune-i lui mama ta ca ai mintit si spune-i si mamei prietenului tau ca ai mintit si incearca sa o convingi sa ti.o dea