| Maria204 a întrebat:

Deci:eu am o problema cu respiratia de la o raceala. o sa treaca, ma rog.noi(eu, mama, tata)avem casa lipita de cea a bunicilor.eram la ei si cand sa plec eram in hol cu bunica-miu si iar am simtit ca ma sufoc si am respirat mai zgomotos ca sa-mi revin. el imi spunea ceva si a crezut ca am oftat si mi-a zis
"-Hai sa-ti zic doua lucruri"
Si eu m-am uitat la el, dar el a continuat:
"ma esti cea mai nesimtita si idioata persoana, ba da esti chiar tampita si daca mai vii aici iti trag un sut in cur de te ia mama dracului! ma du-te-n piza m-ati de tampita!

Ce naiba are?
Nu ii cer scuze pentru nu am DE CE!

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Poate a crezut ca l-ai deranjat cu ceva, asa i s-a parut
oricum urat din partea lui sa ti vorbeasca asa
si de cerut scuze, el trebuie sa si ceara scuze nu tu
nu vad unde ai gresit doar pentru ca ai problema de sanatate si nu faci tu asa pentru ca vrei
lasa l in pace si ai sa vezi ac tot el va veni la tine
succeshappy

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Maria,patesc zilnic.Am invatat sa nu mai pun la suflethappy
Si tipete, imi iau 100 de draci cand bea bunicumeo.Pe astia trebuie` sa-i lasi asa, vorbind singuri.

| adutzadragutza a răspuns:

Poate l-a enervat dar ce urat vorbeste straight face

| NoCharachter a răspuns:

Poate a crezut ca vrei sa-l enervezi cand respirai asa. Parintii tau ce-au zis?

| ArcAnna a răspuns:

Nu il asculta.fiecare intelege ce vrea din ce se intampla

| ArcAnna a răspuns:

Evita locul acela mai ales daca nu iti ajuta