| IooMar a întrebat:

Deci, eu plac un baiat si intr'o zi verisoara mea a vb cu el pe mess si i-a zis ca vrea sa se intalneasca cu el, fiind si eu de fata, si acum el ma cunoaste si verisoarA mea a zis ca pentru mine sa intalneste si eu acum nu stiu sa ma duc sa nu avand in vedere ca ala ma cunoaste din vedere de la scoala...happyFunda!

Răspuns Câştigător
| RuXy12 a răspuns:

Eu zic sa te duci si sa pari surprinsa...iar poate verisoara tah va va lasa singuri si se va intampla ceva bunwinking Funda?:Xbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Pentru tine se întâlnește?
Nu prea cred,dacă ai acces și tu la acea întâlnire du-te și tu.
Asistă și dacă vara ta întrece măsura (se dă la el) îi expediezi o palmă.
Eu spun să mergi și tu,să-l cunoști TU, nu vara ta.

P.S: Presupun că după câteva zile o să-ți spună (vara ta), sunt cu el.
Dar pentru tine, să văd cum e, cum se descurcă big grin

Răspuns utilizator avertizat
| crazy_5962 a răspuns:

Am trecut printr-o situatie asemanatoare cu a ta...eu am vb ca acel baiat prin sms si la telefon.ma luat chiar prin surprindere lui ii placea de mine.asa ca noi am ajuns sa fim impreuna poate asa se va intampla si in cazul tau.Iti urez succes.si parerea mea este ca ar trebui sa te duci sa il cunosti, si nu se stie poate cine stie va iesi ceva intre voi 2. daca astepti prea mult timp este posibil ca verisoara ta sa til fure. sper ca te-am ajutat-funda?

| Valy_4208 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat du-te dar ai grija sa nu til fure nu astepta prea mult timp cum am facut eu

| Bianca_4142 a răspuns:

Daca iti plk de el bineinteles ca ar trebui sa iesi cu el...sh nu te rusina...trebuie sa fii tu insusi ca daca el te cunoaste asa cum esti poate se indragosteste de tine si iti implinesti visul.N-are nimic ca te cunoaste de la scl e mai bine sh poate ca verisoara ta te poate ajuta putin adica ca il intrebe pe baiatul ala daca el te crede frumoasa sau draguta sh intr-un final poate sa il intrebe daca te plk! SPER CA E DE FOLOS RASPUNSUL MEU! SUCCES!