| Laurretta a întrebat:

Deci: ieri am fost în excursie și în dreptul scaunului meu s-a pus un băiat super drăguț și pe tot parcursul drumului se uita mereu la mine și zâmbea, când am ajuns la locul unde trebuia să ne ducem ne-am despărțit cu clesele și nu l-am mai văzut. la întoarcere s-a pus mereu în dreptul meu și tot se întorcea la mine și zâmbea. el avea căștile puse și tot umbla pe mp3, și eu vorbeam cu o prietenă despre băieți, sex etc și el zâmbea, se uita la mine și întorcea capul. noi tot făceam glume și el râdea și când să coborâm din autocar s-a prefăcut că s-a blocat și că nu poate trece din cauza mea și eu i-am spus că nu e așa gras ca să nu poată trece și el mi-a zâmbit lung. e posibil să-i placă de mine?
p. s. toți colegi mei îl cunoșteau numai eu nu și mi-au spus că are prietenă sad

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Este posibil, dar nu-ti face idei prea mari, atat timp cat are prietena.

5 răspunsuri:
| only me a răspuns:

Vorbeste cu acei prieteni ai tai. si roaga`i sa iti faca cunostinta. Ma refer, trebuie sa il cunosti mai intai si apoi sa tragi concluzii. Dupa cum ai spus ca s`a comportat e posibil sa te placa, dar nu ai de unde sa stii. Intreaba`i si tu, nu ai nimic de pierdut, cere un id ceva poate.

| Laurretta explică:

@mssGirl nu cred că-l cunoști că e din Italia.

| RobY_3853 a răspuns:

Daca til place.si esti indragostita de el,ati dau un sfat.:
Nu trage de timp de emoti de frica etc,Du-te direct la el si vorbeste cu el,sau merge la un suc etc,si spune-i ce simti pentru el.
Mai tarziu,tot la el o sa te gandesti,si o sa-ti para rau ca nai vb atuncia cu el...
Deci du-te si spune-i ce simti pentru el,presupun ca daca tiam zambit etc,si el are o atractie fata de tine,si nu sti cum sa faca primul pass, are si el emoti pote e mai timid, asa ca dai drumu...
BaftaX:X:::XX

| mssGirl a răspuns:

Imi pare sincer rau.dar.nai nici o sansa...totusi.spunemi te rog unde inveti si iti spun cine e prietena luiwinking

| vipcinema a răspuns:

Probabil ca el te cunoaste si de-asta iti zambea, sa vada dac iti amintesti de el; si daca avea castile pe urechi nu inseamna ca nu va auzea; dar daca se dadea la tine si are prietena, nu e marfa, o sa faca asta in continuare pentru. ca i se pare cool