| VINTZU a întrebat:

Din curiozitate vreau sa va intreb cu ar trebui sa fie prietena voastra perfecta?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Sa fie cat de cat draguta,cu still, dar cel mai mlt conteaza sufletul si calitatile.eu vreau sa fie :iubitoare,ingaduitoare,neingamfata,buna la suflet,un pic sensibila, timida, dar descurcareata si distractiva.s ma faca sa rad cand sunt suparat.eu sunt fata, dar am vb ca si cum as fi baiat ca sa intelegi mai bine. funditzzza?smug

9 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

"Perfecta"

| Bylok a răspuns:

Din pacate eu nu am o prietena adevaratastraight facedar stiu cum ar trebui sa fie:intelegatoare,buna confidenta,sensibila(la fel ca mine), la locul ei, dar putin nebunatica:d

| Optimus7 a răspuns:

Draguta,desteapta, simtul umorului si cuminte

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Cum se spune fereste-ma Doamene de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura! Nu prea cred ca exista prietena perfecta toate au cate un defect! De fapt nu exista om fara defecte! Am auzit multe cazuri in care majoritatea zic ca cainele e cel mai bun prieten ii vorbesti ii spui secretele si el nu zice la nimeni! Iar daca ii zici la o prietena o mica cearta face in asa fel acel secret sa il auda toti! Deci parerea mea cunosti care tie prieten"perfect" dupa comportament si dupa faptul cum gandeste, daca ea e prietena va intelegeti si nu aveti conflicte permanent.

| batmenika a răspuns:

Daca as fi baiat.Pentru mine ar conta foarte mult cine ar fi respectiva prietena.Si nu ma refer doar la aspect fizic si vestimentar, ci pur si simplu la llllucrurile ce conteaza cu adevarat.sufletul, felul ei de a fi, modul in care ma inteleg cu ea, zambetul ei, dispozitia ei. felul in care ma simt atunci cand sunt cu ea.Totul conteaza, insa doar micile detalii sunt importante.

| xl0llip0px a răspuns:

Daca ar fi perfecta ar fi foarte plictisitoare straight face. Daca ar face totul mai bine ca tine sau nu ar gresi niciodata,nu cred ca ti-ar placea.O prietena care e amuzanta,cu mintea la cap, fara fite si care nu ii este rusine sa greseasca.E bine ca sa aveti multe in comun, insa sa prietenesti cu o copie a ta nu e prea interesant.Nici complet diferita nu e o alegere buna.Deci...e greu sa-ti gasesti o prietena happy

| darielle a răspuns:

Sa fie buna,prietenoasa, intelegatoare, ca o sora grijulie.

| DrDeath a răspuns:

Sa nu fie rea,sa fie sensibila,draguta,tandra,par lung negru,fata rotunda spre oval, ochi caprui, 1, 65 inaltime, cu 2 ani mai mare de cat mine, sa nu fie disperata dupa sex sa ma asculte si sa isi spuna parerea.
Aceasta ar fi o fata ideala.

| unuser a răspuns:

Sa te iubeasca cu adevarat, asta conteaza cel mai mult, iti sp. din experienta.

^ Dar ai grija tu...prea multa iubire te va face sa profiti, si nu va fi binewinking

Bafta!